درباره ما

ﺳﺎﻣﺎﻧﻪ ﻫﻮﺷﻤﻨﺪ درﺧﻮاﺳﺖ ﺧﻮدرو تاکسی اینترنتی آرمش
ﭘﻞ ارﺗﺒﺎﻃﯽ ﻣﯿﺎن ﻣﺴﺎﻓﺮان و راﻧﻨﺪﮔﺎن ﺑﺎ ﻧﺮم اﻓﺰاری ﺷﯿﻮا و روان

تاکسی اینترنتی از سال ۹۴ در تهران معرفی شد.

این به این معنا بود که افراد بدون آن که به تاکسی تلفنی زنگ بزنند و آژانس بگیرند،
به وسیله یک گوشی هوشمند و اپلیکیشن درخواست خودرو مخصوص بتوانند از خودروهایی که در نزدیکی مبدأ آن ها قرار دارند، برای رسیدن به مقصد استفاده کنند.

درباره ما

استفاده از این خودروها که صاحبان آن در تاکسی اینترنتی ثبت نام کرده اند، برای کاربران بسیار کم هزینه تر از آژانس های تلفنی هستند.
همچنین با سرعت بیشتری در محل حاضر می شوند. رفته رفته استارتاپ تاکسی اینترنتی به قدری رشد کرد و معروف شد و توسط تمام اقشار به کار گرفته شد.
که بعد از گذشت چند سال به سرعت توانست تا حد زیادی جای فضای سنتی تاکسی تهران و آژانس های تلفنی را پر کند.
و با قیمت کم و سرعت خوب به خدمات حمل و نقل بپردازد.

از طریق گوگل پلی اپلیکیشن مسافر آرمش را دریافت کنید.

مزایا و معایب تاکسی اینترنتی

تاکسی اینترنتی یا آژانس اینترنتی مزایا و معایب مختص خود را دارد.
اما مزایای آن به قدری زیاد است که به جز در موارد خاص می توان گفت به انواع دیگر تاکسی دربست سنتی و… برتری دارد.
کاربران برای تاکسی اینترنتی هزینه کمتری می پردازند، به علت آن که از نزدیک ترین تاکسی ها به مبدأ کاربر استفاده می شود.

در تاکسی اینترنتی تنها افراد و راننده هایی استخدام می شوند که مطمئن و مجرب باشند.
همچنین تمامی آن ها احراز هویت می شوند. و با حفظ کامل امنیت مسافر آن ها را به مقصد می رساند.

تاکسی های اینترنتی تا حد زیادی توانسته اند برای هر شخص که گوشی هوشمند و خودرویی داشته باشد در صورت تمایل اشتغال زایی کنند.

یا به عنوان یک شغل جانبی به آن بپردازند.
به علاوه شما می توانید سفر خود را با نزدیکان خود یا دیگران به اشتراک بگذارید.

از معایبی که درباره تاکسی اینترنتی می توان نام برد این است که، گاهی ممکن است افراد کم تجربه و کسانی که آشنایی چندان زیادی با مسیرها ندارند برای داشتن یک شغل دوم به عنوان راننده استخدام شوند.
و یا در مواردی اگر در مسیری پر ترافیک باشید و تاکسی اینترنتی نزدیک به مبدأ شما نباشد، باید زمان زیادی را برای آن منتظر بمانید.

در این شرایط شاید بهتر باشد از تاکسی های شهری یا آژانس هایی که نزدیک تر هستند استفاده کنید.

نحوه ی ثبت درخواست در تاکسی های اینترنتی

برای استفاده از هر تاکسی اینترنتی باید پس از دانلود اپلیکیشن مخصوص، آن را روی گوشی هوشمند خود نصب کنید، و پس از وارد کردن شماره تلفن آن را راه اندازی نمایید.
برای این که اپلیکیشن درخواست خودرو به درستی کار کند، باید مکان یاب تلفن همراه خود را روشن کنید تا مبدأ را بر روی نقشه به طور خودکار نشان دهد.
البته مبدأ را می توان به صورت دستی نیز وارد نمود،

این امکان باعث می شود بتوانید از راه دور برای دوستان و نزدیکان خود که در موقعیت جغرافیایی دیگری قرار دارند با وارد نمودن آدرس دقیق آن، تاکسی اینترنتی بفرستید.
اما روشن نموندن لوکیشن گوشی و مکان یابی از این طریق برای مبدأیی که در آن قرار دارید با سرعت بیشتری، و به سهولت انجام می گیرد.
پس از آن باید آدرس مقصد را اضافه نمایید.

حال بعد از مشخص نمودن مبدأ و مقصد سفر باید سرویس مورد نظر خود را انتخاب کنید،
که با توجه به اینکه از کدام تاکسی اینترنتی استفاده می کنید متغیر است.

تاکسی اینترنتی آرمش

برای مثال سرویس های تاکسی اینترنتی آرمش عبارتند از:

تاکسی سواری، وانت بار، نیسان بار، کامیونت، خاور، کامیون و تریلی

با توجه به نیازی که دارید می توانید هر کدام از این سرویس ها را انتخاب نمایید. تا در اسرع وقت آن ها را در اختیار بگیرید.
پس از آن که سرویس مورد نظر را انتخاب کردید باید منتظر تایید یک راننده باشید.
راننده ای که درخواست شما را پذیرفته است خود را به مبدأ مورد نظر شما می رساند، و حتی می توانید با او از طریق تماس تلفنی هماهنگ باشید.

پرداخت هزینه سفر نیز می تواند به صورت آنلاین و کارت به کارت باشد، یا به صورت دستی به راننده تاکسی اینترنتی پرداخت شود.
نحوه استفاده از اپلیکشن های تاکسی اینترنتی معمولا به این صورت است، و گاهی در منو و مراحل آن و آپشن و گزینه های آن ها تفاوت هایی جزئی ممکن است دیده شود.

تاکسی اینترنتی آرمش تاکسی ارزان، وانت بار، نیسان بار،کامیونت، خاور، کامیون و تریلی (جهت حمل بار، مرسولات و اثاثیه منزل به همراه کارگران مجرب) را با بالاترین سرعت و کمترین نرخ حمل و نقل برای شما فراهم می کند.

همانطور که می دانید سرویس هایی ماند وانت بار، نیسان بار، کامیونت، خاور، کامیون و تریلی نسبت به تاکسی به راحتی و به سرعت پیدا نمی شوند، ممکن است بسیار برای شما پیش آمده باشد که نیاز داشته اید وسیله ای را حمل کنید، که برای مثال به تعمیرگاه یا مکان دیگری ببرید، در این شرایط کرایه وانت به علت آن که کمی دور از دسترس به نظر می رسد ممکن است باعث شود قید کارتان را بزنید یا به سختی وانتی را پیدا کنید. آرمش این نیاز شما را کاملا رفع می کند.

به طور کلی در دسترس بودن تاکسی سریع، تاکسی ارزان، همچنین باربری آنلاین توسط وانت بار، نیسان بار، کامیونت، خاور، کامیون و تریلی یکی از خدمات مهمی است که می تواند دغدغه های شما را تا حد زیادی کاهش دهد.

امروزه در شهرهای بزرگ بخش زیادی از زمان و وقت افراد در طول روز به خاطر پیدا کردن وسیله حمل و نقل. و منتظر بودن برای آن هدر می رود.

همچنین با توجه به نرخ تاکسی به صورت سنتی ممکن است هزینه زیادی هم برای حمل و نقل صرف شود. تاکسی اینترنتی آرمش تمامی نیازهای شما را برای ارسال بسته و پست یا باربری یا سفرهای درون شهری و برون شهری. با رانندگان مجرب و بالاترین کیفیت خدمات، قیمت ارزان، تاکسی سریع برطرف می نماید.

سامانه هوشمند درخواست خودرو آرمش به عنوان یک تسهیل دهنده حمل و نقل برای آرامش، سهولت، ایمنی، امنیت. و صرفه جویی در وقت و هزینه های شما طراحی گردیده است.

هدف تاکسی اینترنتی آرمش که به عنوان یکی از با کیفیت ترین سرویس های نرم افزاری حمل و نقل راه اندازی شده است، تنها جلب رضایت کاربران و کارکنان است.